وب دایرکتوری دستگاه لیزر

پرداخت هزینه دستگاه لیزر به دایرکتوری‌های بزرگ و شناخته شده برای آن‌که وبسایت شما‌را به بازدیدکنندگان و در نتایج کاوش نمایش دهند زیاد راحت‌تر از آماده سازی مطلوب برای حضور در کاغذ اولیه موتورهای جستجو است . برخی از این دایرکتوری‌ها صرفا با پرداخت هزینه و برخی بصورت بدون پول این مقاله را مطالعه کنید وب سایت شما را به نمایش می گذارند و با پرداخت هزینه میزان محبوبیت و بازدید شما‌را ارتقاء میدهند . دستگاه لیزر که در واقع جزو SEM شما خواهد بود . یکی وب دایرکتوری ها دارای اعتبار ایرانی تارنما هزار سایت است .
تبلیغات سنتی

بعنوان بخش دیگری از SEM , این روش شامل قرار دادن تبلیغات پولی شما در نتایج موتورهای کاوش هست که با دقت به واژه حساس مطلوب متبوع خودتان و براساس تعداد اکران به بازدیدکنندگان صفحه های جستجو برای شما هزینه خواهد داشت . در واقع تبلیغات شما به تعداد بازدیدکنندگان از سایت‌تان دستگاه لیزر بستگی ندارد .
تبلیغات کلیکی ( PPC )

در این طرز شما صرفا به ازای تعداد کلیک بر تبلیغ هزینه خواهید پرداخت . هزینه این نحوه در دستگاه لیزر بمراتب بالاتر بوده و شناخته شده‌ترین تارنما دراین باره موتور جستجوی دستگاه لیزر گوگل است . در این روش شما اندازه هزینه آیتم نظرتان برای تبلیغ و واژه اساسی را معین نموده و به ازای بازدیدکنندگان سایت‌تان از این مسیر کمی پول از حساب شما کسر میشود . کمپین های تبلیغاتی زیادی اکنون در ایران به همین طرز فعالیت می‌نمایند که همکاری با آنان دربرگیرنده SEM نمی‌شود و به تبلیغات وبسایت شما مربوط خواهد بود .
مزایای SEM

در مقایسه میان SEO صرفا و SEM , سرعت بالای SEM در فیض گیری فراوان چشمگیر است . در صورتی‌که شما می خواهید پر سرعت پیشرفت نمایید و نیاز به بازدیدکنندگان زیادی در زمان کوتاهی دارید با پرداخت هزینه آن به انگیزه خویش خواهید رسید اما در SEO شما نیاز به شکیبایی و زمان بیشتری برای کسب توفیق دارید .
معایب SEM

احتمالا انتظار چنین قسمتی را نداشتید! کمی عمیق‌تر تصور کنید , شما در SEM هزینه و عصر زیادی را برای ورود بازدیدکنندگان دستگاه لیزر به وبسایت خویش صرف می کنید . آن‌ها در وبسایت شما با چه چیزی مواجه می‌شوند؟ شما آنان را به وب سایت خود دعوت کرده‌اید و توقع دارند که داده ها قضیه نظرشان را براحتی بدست آوردند . آیا دسترسی به مطالب تارنما شما پرسرعت و سهل است؟ آیا چیزی که تبلیغ آن‌ را کردید در وبسایت شما وجود دارد؟ شما در SEM تنها یک سری ثانیه برای جلب رضایت بازدیدکنندگان زمان دارید و چنانچه آنچه را می‌خواهند ارائه ندهید به‌سرعت از وب سایت دستگاه لیزر شما خارج خواهند شد و به تارنما دیگری می روند .


در SEM تارنما شما باید از نگاه محتوا , زیبایی و شیوه ارائه فراهم حضور بازدیدکنندگان باشد در غیر اینصورت با‌گاز فراموش شده و سئوسئو یا این که بعنوان سایتی غیر مناسب در ذهن آنان باقی خواهید ماند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *